NAŠE CESTA

Od roku 2010 společnost “AUTHOR Alarm” zkoumá oblast v zabezpečení automobilů. Inovované technologie firmy AUTHOR, přináší revoluci v zabezpečení vozidel proti krádeži a jejich nových možností. Místo nedokonalých tajných vypínačů, autoalarmů, analogových imobilizérů, GPS sledování vozidel, družicových a GSM alarmů, jsou vaše vozidla chráněna novou generací digitálních systémů proti krádeži.

Byli jsme první na světě, kdo vynalezl digitální ovládání blokování startu přes CAN- bus vozidla.

Květen 1, 2013

Digitální CAN-blokace bez použití blokovacího relé, nemůže být deaktivována ani detekována.
A to díky několika ochranným liniím, následnému zařazení 2-6 blokací a naprosto skryté instalaci v libovolném místě. Tato sběrnice využívá stávajících optických vodičů vedených po celém obvodu vozu. Tak umožní ovládat blokace a ochranu startu vozidla, bez jakéhokoliv zásahu do elektroinstalace.
Tato metoda je velice vítaná, zejména u instalací do nových vozidel. Neporušuje záruku vozidla!!!

První zabezpečení, které používá – indikaci originálními prvky palubního systému vozidla.

Červenec 1, 2013

Například kontrolek blikačů na palubní desce automobilu. Žádné nápadné přídavné diody nebo nestandardní upozornění. Vozidlo je tak v původním stavu…přítomnost systému nelze navenek absolutně zaregistrovat.

Výrobci bezpečnostních zařízení používají dálkové LED diody, antény, nestandardní kabely a klíče, díky nimž únosci snadno zjistí, co je nainstalováno, kde jsou skryty a jak se odpojují.
Vyvinuli jsme indikaci se standardním zvukem a světlem, což činí nemožnost detekce instalovaného zařízení. Nepozná to ani případný zloděj, či kamarád, ani automechanik, kterému své vozidlo svěříte. Víte to pouze VY!

Požádali jsme o patent na technologii digitálních zámků.

Leden 1, 2014

Od té doby jsme obdrželi více, než desítku certifikátů duševního vlastnictví pro náš vývoj.
Produkty, řešení a technologie společnosti “AUTHOR” jsou jedinečné a patentované.

Je integrován modul Bluetooth s možností aktualizace jednotky.

Srpen 1, 2014

Bluetooth je standard pro bezdrátovou rádiovou komunikaci.
Umožňuje bezpodmínečně provést reflash zařízení v instalačních a prodejních centrech. Stabilita a bezpečnost autorizace se zvyšuje ve srovnání s ostatními produkty. I
GLA je tímto nezávislá na originálním klíči.
Vozidlo je v bezpečí, i když vám někdo načte, okopíruje nebo odcizí originální klíč.
Šetří energii baterie v autorizačních štítcích (klíčenkách, snižuje spotřebu energie zařízení a snižuje rušení).

Inovace: autorizace prostřednictvím rádia a smartphonu.

Září 1, 2014

Zabezpečení IGLA poprvé zajistilo konec používání čipů a klíčenek, které bylo potřeba nosit s sebou. Optimalizovali jsme proces a jako první na světě, vyvinuli technologii automatické autorizace pomocí smartphone (pro iOS a Android). Vozidlo se autorizuje automaticky s vaším telefonem v kapse nebo tašce. O nic se nemusíte starat. Žádné nošení kazetek, klíčenek, RFID čipů.

Zásadně jsme vyvinuli novou koncepci trhu modulární ochrany CAN- Bus.

Prosinec 1, 2014

Nezávislá zařízení nejsou připojeny kabely, ale “komunikují” přes standardní digitální sběrnici CAN: pokud únosce odpojí jeden modul, ostatní budou pokračovat v práci.

Byli jsme první, kdo se naučil, jak ochránit automobil s KEYLESS Go, pomocí digitálních příkazů.

Březen 1, 2015

Zařízení KEYLESS BLOCK chrání vůz před načtením pravidelného klíčového signálu pro otevření na dálku.
Tj. vypíná povel ovládání centrálu, pokud se řidič vzdaluje od vozidla a dále povoluje ovládání, jakmile se blížíte k vozidlu (poloměr povolení se nastaví v mobilní aplikaci).

Jedinečná ochrana diagnostického konektoru OBD.

Duben 1, 2015

Připojení k diagnostické zásuvce je běžným způsobem „rychlého překonání a načtení imobilizéru vozidla“. Pro ochranu před nezákonným načtením diagnostiky jsme vyvinuli a patentovali OBD BLOCK – inteligentní adaptér s individuálním digitálním klíčem.

Poprvé na trhu: nová generace digitálního systému proti krádeži IGLA PRO s výhradním zamykáním LIN- bus.

Srpen 1, 2017

Vydali jsme pokročilý zabezpečovací systém IGLA PRO, jež obsahuje až 11 linií ochrany, dvoustupňovou autorizaci a odjištění smartphone signálu a digitálních zámků. To jsou další rozšířené funkce a zvýšená bezpečnost ochrany automobilu.
Skutečným průlomem je technologie neporušujícího blokování na jednožilové digitální LIN sběrnici.
Digitální blokování na sběrnici LIN rozšířilo rozsah podporovaných vozidel.
Nové řešení: systém proti krádeži v digitálním spojení s inteligentní jednotkou GSM / GPS.
Uvedli jsme na trh komunikační bezpečnostní systém ATLAS. Určuje polohu vozidla s automatickým spuštěním a ochranou vozu před krádeží. Jedná se o novou koncepci na trhu: GSM / GPS modul a systém proti krádeži poprvé fungují jako samostatné nezávislé moduly a vzájemně komunikují prostřednictvím standardní
digitální sběrnice CAN. Dokonce, i když zloděj odpojí anténu GSM / GPS, blokace motoru zůstane aktivní a nelze nastartovat.

Toto je historie inovací “AUTHOR” ale tím rozhodně nekončíme. Pokračujeme v rozvoji pokročilých technologií pro zabezpečení vozidel a pohodlí majitelů automobilů.
Nejzajímavější je před námi – máme mnoho nápadů, které vás překvapí.
Zabezpečujeme vozidla tak, aby to vás neobtěžovalo a autíčko bylo v bezpečí…