Obr2

Neúspěšný pokus o KRÁDEŽ BMW X6, příběh jednoho z našich zákazníků.

Jedná se o BMW X6, které bylo vybaveno standartním GPS sledováním a zabezpečením auta „IGLA 200“.

Vozidlo stálo na pozemku v oploceném areálu. Zloději jednoduše překonali zámek vstupní brány, následně pomocí lamače odstranili vložku zámku vozidla a dostali se tak dovnitř.

Na první pohled připomíná interiér auta planetu po útoku mimozemšťanů. Lze však s jistotou říci, že poškození je minimální v porovnání s tím, že by majitel přišel o celý vůz. Po montáži všech součástí do původního stavu, vše opět funguje jak má.

První věc, které si zloději všimli, byla anténa GPS pod krytem sloupku (vozidlo nebylo vybaveno naším GPS COMPASS). Proto následovali kabel a objevili vodiče, mizící pod čalouněním sedadla. Demontáž sedadla řidiče, jim umožnila nalézt jednotku sledování a její následné zneškodnění.

Zde upozorním na rozdíl mezi klasickým GPS modulem a naším produktem COMPASS.

GSM alarm COMPAS

Systém COMPASS je v instalaci naprosto neviditelný. Anténa společně s kompletní jednotkou se ukrývají v miniaturním těle, které je skrytě instalováno do kabeláže vozidla tak, jak je u nás zvykem.
Proto nelze GPS jednotku najít a lehce odstranit.

 

 

 

 

Po načtení signálu imobilizéru přes diagnostickou zásuvku OBD II se pokoušeli nastartovat. Když se nedařilo, snažili se hledat blokaci startu v motorové části nebo o nalezení skrytého vypínače. Nakonec tyto bandity napadlo možné blokování čerpadla paliva v nádrži vozidla. Došlo k demontáži zadních sedadel, ale ani toto nevedlo k úspěchu. Zde je vidět skutečná bezradnost zlodějů.

Zabezpečení auta IGLA totiž stále blokuje a nejde nalézt. Je naprosto nenápadně ukrytá v kabeláži a objevit ji je téměř nemožné. Toho bylo dosaženo díky profesionalitě a dovedností našich montážních partnerů.

IGLA zachránila BMW a odolala i takto intenzivním pokusům o krádež vozu.

Chcete spát v klidu, zastavte se. Rádi se o vás postaráme.