Letní Prázdniny

Zažijte letní prázdniny ve svém vozidle a ne bez něj!

Letní prázdniny jsou v plném proudu. Začíná čas letních grilovaček, koupání a plánování dovolených. Pokud nechcete řešit, jak se dopravit k moři na letní dovolenou, protože vám právě zmizelo vaše autíčko, neváhejte a pořiďte si zabezpečení vozidla dřív než je pozdě.

I když statistiky kradených vozidel v České republice rok od roku klesají, toto číslo je neustále vysoké. Navíc pokud jste s vozidlem v zahraničí, máte na zádech pomyslný terč.  Pro zloděje jste zajímaví, jelikož vaše vozidlo se ztratí, vy odjedete domů, váš vůz už neuvidíte a nebudete po něm aktivně pátrat.

Dnes se vozidla kradou všemi možnými způsoby. Nejvíce populární je metoda bezklíčkového přístupu k vozidlu tzv. KEYLESS GO. Vozidlo odemykáte a startujete s klíčem v kapse, což je z hlediska ovládání, velice komfortní. Zloději ale tuto metodu, umí velice dobře zneužít a naprosto bez problémů prodloužit signál klíče z vaší kapsy až k vozidlu, aniž byste to tušili.
Co se týče mechanických zámků, každý profesionál je dokáže velice rychle a snadno překonat. Stačí si zavolat klíčovou službu, která řeší nouzové otevírání zámků, a uvidíte, jak rychle budou hotovi. Profesionální zloději se pouze pousmějí, tato zabezpečení je mohou zdržet, ale nikdy je nezastaví.

Nedávejte zlodějům vozidel šanci

Zabezpečení vozidel proti krádeži IGLA vám zajistí…, že vaše auto zůstane vaším autem. Najdete ho tam, kde ho zaparkujete. Nebudete muset podstupovat vaše nervy hlášením na policiích, návštěvami pojišťoven a čekání na vyřešení celé situace. Toto všechno zabere spoustu času. A když připočteme dobu vyšetřování, likvidace škody u pojišťovny a objednání nového vozidla nebo shánění jiného po bazarech, je rok pryč jako nic. Proto se rozhodně vyplatí zabezpečit i pojištěné vozidlo.

Systém IGLA odolává všem dnes moderním způsobům krádeží, například pomocí prodlužování signálu keyless. Zloděj neodjede ani, když vám odcizí z kapsy originální klíč, vymění spínací skříňku, řídící jednotku nebo použije rušičku signálů GSM/GPS a ani při načtení kódů dálkových ovládání. IGLA se nedá ve vozidle totiž ani najít. Je tak malá, že jde ukrýt naprosto kamkoliv do kabeláže vozidla. Nenajde ji ani mechanik v autorizovaném servise o čemž jsme se nejednou přesvědčili. IGLA neporušuje záruku nových vozidel, naopak je pro instalaci do těchto vozidel přímo doporučována!

Navíc díky komfortním funkcím zvládá automaticky deaktivovat, tolik proklínaný, systém START – STOP ve vašem vozidle nebo aktivaci proti-únosového režimu.

Zabezpečovací systém, používající originálních příkazů samotných automobilek

Není potřeba žádných přídavných kazetek nebo dalších dálkových ovladačů.
IGLA se s vaším vozidlem autorizuje jednoduše, pomocí zadání kombinace tlačítek na volantu nebo palubní desce vozidla. Dále je možnost párování pomocí vašeho mobilního telefonu nebo s přívěškem na klíčích. Blokuje se start vozidla pomocí dvou blokací, prováděných pomocí digitálních příkazů samotných výrobců automobilek. Při blokování není potřeba zasahovat ani stříhat do originální kabeláže vozidla (nekoliduje se zárukou automobilek).

IGLA splňuje veškeré požadavky na odolnost proti všem známým druhům pokusů o krádež a disponuje evropským certifikátem kvality renovované zkušebny TÜV SÜD.