Časté dotazy

Mohu změnit kód PIN po instalaci?

To lze nejen provést, ale považujeme to i za velmi nutné. Kombinaci tlačítek k autorizaci znáte pouze vy a opět vy rozhodujete, komu PIN svěříte.

Co mám dělat, když zapomenu kód PIN?

K dispozici je osobní tajný kód zařízení na plastové kartě, pomocí které můžete změnit PIN kód. Stačí seškrábat příslušné pole na bezpečnostní kartě.

Má instalace tohoto zařízení vliv na záruku na vůz?

Záruku naprosto NEOVLIVŇUJE! Zařízení bylo testováno a schváleno v prodejních centrech. K dispozici jsou všechny potřebné certifikáty. Navíc pokud budete chtít, je možné IGLU při předání do servisu dočasně zcela zrušit (viz transportní mód). Potom nelze IGLU vůbec objevit, ani v servise!
IGLA o sobě nedává nijak vědět.

Je možné předat vozidlo do servisu nebo vozidlo půjčit jiné osobě? A to vše bez upozornění a prozrazení na kód PIN?

Ano, existuje taková možnost. Toto zařízení proti krádeži má servisní nebo transportní režim. Před předáním vozu do servisu, majitel dle manuálu zvolí  transportní režim. V servise nemůžou nijak zjistit, že má vozidlo nějaké zabezpečení. IGLA je jednoduše nedohledatelná.

Mohu zakázat nebo povolit komfortní funkce jako START STOP systém nebo proti-únosový režim?

Zařízení IGLA je nastavitelné flexibilně, všechny další funkce lze vypnout nebo zapnout jednoduchým stisknutím pomocí běžných tlačítek vozidla.

Existují nějaké slevy na pojištění vozidel při instalaci zařízení IGLA?

Otázka spíše na samotné pojišťovny. Naše jednání s některými z nich jsou již zahájeny.

Pokud mě někdo násilím donutí opustit vozidlo nebo půjdete otevřít bránu a auto zůstane nastartované…zloděj využije situace a ujede. Nastane tzv. únos vozidla. Zachrání IGLA takovou situaci?

Ano, toto zařízení proti krádeži má proti-únosový režim. Poté, co útočník ujede cca 300 metrů, vozidlo ztratí výkon a motor bude zablokován.

Mohu zařízení najít pomocí diagnostiky?

Ne, IGLU nelze nalézt pomocí diagnostického zařízení. To potvrzují i ​​pokusy v prodejních centrech, s nimiž spolupracujeme.